Gips Group  


Gips Group ėshtė kompani e specializuar pėr ndėrtimin e ambienteve tė mbrendshme me sistemin  e pllakave tė gipsit -
Sistemi Lafarge (Austri)

Sistemi Lafarge (Gjermani)


Lafarge Gips-divizioni pėr prodhimin e pllakave te gipsit pėr herė tė parė pėrfaqesohet nė Ballkan nga firma Gips Group – Prishtinė.

Kualiteti i lartė i pllakave te gipsit Lafarge dhe sistemit pėrcjellės ka ndikuar qė shumė shpejtė ta vershojė tregun e Ballkanit.

Pėrfaqėsia e firmes Lafarge Gips nė Prishtinė ėshtė e specializuar nė krijimin e komoditetit te brendshėm nė ambientin tuaj qė ju rrethon nė ndėrtimin e sistemit te thatė.

Gjithnjė ėshtė nė rritje interesimi i zyreve me te njohura projektuese dhe investitoreve me te mėdhenjė nė Kosovė, Shqipėri; dhe Maqedoni, pėr sitemin Lafarge Gips i cili ofron cilėsi me te lartė dhe qė ėshtė gjithnjė nė shėrbim te klienteve.

Sistemin e prodhimeve Lafarge Gips mund ta gjeni te firmat me tė njohura si nė Shqipėri, Kosovė dhe Maqedoni te cilat dinė te shesin kryesisht materiale me cilėsi te larta te garantuara dhe te testuara nė Europė dhe Botė.

 

Lafarge gips

Byrotė Projektuese

Investitorėt

Grupet punuese

Disa foto tė Projekteve tė vogla Afariste

 Klikoni kėtu pėr mė shumė foto tė projekteve tė vogla

 
Design by:
KOSOFT Studio